Yöneticileri yönetmek

Yöneticileri yönetmek

Sitenin tüm bölümlerini yönetmek için yeterli zamanınız yoksa

اگر زمان کافی برای مدیریت تمامی بخش های سایت را ندارید، از طریق صفحه "مدیران" می توانید مدیریت هر بخش را به فردی متخصص بسپارید تا به این ترتیب علاوه بر تسهیل در جریان کار، تمامی مدیران امکان دسترسی به بخش هایی که به آنها ارتباط ندارد را نیز نداشته باشند.

 

در صفحه "مدیران" به صورت پیش فرض فرم "افزودن مدیر جدید" در ستون سمت راست و لیست مدیران ایجاد شده در ستون سمت چپ نمایش داده می شود. در هنگام تعریف مدیر جدید اطلاعات کاملی از وی در سیستم ثبت می شود تا علاوه بر ایجاد امکان دسترسی سریع به این اطلاعات از طرف مدیریت ارشد، امکان کنترل آسانتر سیستم نیز فراهم شود. پر کردن تمامی گزینه ها برای هر مدیر اجباری نیست و تنها موارد "نام کاربری"، "رمز عبور" و "تکرار رمز عبور" است که بایستی حتما تکمیل شوند تا مدیر جدید از طریق این اطلاعات امکان ورود به سیستم را داشته باشد. لطفا توجه داشته باشید گزینه "تکرار رمز عبور" تنها برای چک مجدد رمز عبور اصلی، تعریف شده تا با وارد کردن دوباره رمز، مطمئن شوید عبارت رمز به درستی وارد شده باشد.

 

در بخش "امکان دسترسی به ماژول ها" مدیریت می تواند انتخاب کند که مدیر جدید حق دسترسی به کدام بخش ها را می تواند داشته باشد. لطفا توجه داشته باشید admin مدیر پیش فرض سیستم است و امکان دسترسی به تمامی بخش ها و گزینه های سیستم را در اختیار دارد و اطلاعات مربوط به admin تنها در اختیار کارفرما قرار میگیرد. همچنین تنها admin می تواند رمز عبور و اطلاعات مربوط به خود و بقیه مدیران را ویرایش نماید و این امکان در اختیار دیگر مدیران قرار نمی گیرد. برای ویرایش هر مدیر کافی است روی کلید "ویرایش" کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به مدیر مورد نظر در فرم سمت راست نمایش داده می شود.

 

همچنین ماژول رایگانی برای این بخش طراحی شده است که در صورت تمایل از طریق ارسال درخواست در پنل پشتیبانی می توانید آن را فعال کنید. به کمک این ماژول هر یک از مدیران می توانند به صورت مستقل رمز ورود خود را به پنل مدیریت تغییر دهند. اگرچه در نهایت admin هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند مجددا رمز عبور را تغییر داده و دسترسی مدیر و یا مدیران را به پنل مدیریت غیر ممکن سازد.